Desiatový box a obedár – nosíte si jedlo do práce?

Aj v práci treba jesť zdravo foto: adobestock

Jana Beňová Téma 26. februára 2021 0

Desiatový box a obedár – najlepší spôsob, ako mať jedlo so sebou v práci alebo na výlete. A obedárov pribúda, sú čoraz sofistikovanejšie a prinášajú rozmanité vyplepšenia. 

Desiatový box - navigácia v článku

Desiatové boxy plné zdravého jedla

Prečo si niekto nosí obed do práce, keď pribúdajú možnosti obedov v bufetoch, vývarovniach a rýchlom občerstvení? Môžu byť za tým zdravotné dôvody, dieta alebo mu nevyhovuje strava v nejakej jedálni.

Bezmliečna diéta, Dukanova dieta, beztuková dieta, bielkovinová dieta a podobne. Keď sa niekto do odlišného spôsobu stravovania pustí, nemôže sa spoliehať iba na reštaurácie. Výbornou voľbou je desiatový box alebo obedár.

Desiatový box alebo obedár

Zdokonalené boxy umožňujú nabaliť si viacero chodov bez toho, aby sa pomiešali. Môžete si dať do boxu desiatu, obed i olovrant, pretože niektoré sú až troposchodové a majú na jednom poschodí viac misiek. Samozrejmosťou k nim sú plastikové príbory. Výrobcovia pracujú na dokonalejšom uzatváraní, aby sa po ceste nevyliali.

Možno vám budú viac vyhovovať obedáre z nerezu, ktoré zachovajú niekoľko hodín teplotu prenášaného jedla. A fajn riešenie na polievkylitrové termosky z nehrdzavejúcej ocele.

Čítajte aj: Rozkladacie jedálenské stoly stmeľujú známych a rodinu

Viac desiatových boxov

Box na obedy

Box na obedy

Jedlo z domu foto: pixabay

Jedlo z domu
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.