Fľaša na vodu – zdravú vodu v zdravej fľaši noste so sebou

Fľaša na vodu s ovocím

Jana Beňová Téma 25. septembra 2021 0

Strážte si pitný režim. Fľaša na vodu má byť súčasťou vašej kabelky. Vyberte si tú vašu zo skla alebo z bezpečného plastu tritán. Oba materiály sú ekologické a recyklovateľné. Zdravá voda by mala byť v zdravej fľaši.

Fľaša na vodu - navigácia v článku

Fľaše na vodu s ovocím

Fľaša z borosilikátového skla je odolná voči teplote. Ak dáte do nej teplý čaj, neopálite sa. Má totiž pásku zo silikónu. Fľašku môžete nosiť so sebou do práce alebo na večerný beh. Vyzerá veľmi efektne, navyše je odolná a pevná.

Jedna zo sklených fliaš ReTap zaujala aj porotu v známej dizajnovej súťaži. Má netradičný tvar a ekologické viečko. Výrobca jej tak verí, že jej dal doživotnú záruku. Toto dizajnové prekvapenie sa zmestí aj do kabelky.

Fľaša na vodu – z bezpečného plastu

Možno dáte prednosť fľaši z odolného plastu – tritánu. Môžete do nej bez obáv naliať i teplý nápoj. Tritán je bezpečný preto, že neobsahuje škodlivú látku bisfenol A – BPA.

Niektoré fľaše majú sitko alebo filter na zachytávanie byliniek alebo ovocia, ako čerstvých dochucovadiel vody. Neváhajte, a dajte si do takejto fľaše mätu priepornú a kúsok pomaranča. Je to pochúťka na celý deň. Vypijete, môžete si ju opäť doliať čerstvou vodou. Mäta s pomarančom tam budete stále cítiť.

Čítajte aj: Karafa na vodu a víno vylepšuje chuť nápoja

Viac kvalitných fliaš na vodu

Viac športových fliaš na pitie

Vodu a okuliare treba mať vždy so sebou foto: pixabay

Vodu a okuliare treba mať vždy so sebou
foto: pixabay

💡 TIP na produkt - Červená sklenená fľaša s doživotnou zárukou
Červená sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou, 500 ml

Predstavte si, ako veľmi jej musí veriť výrobca, keď jej dal doživotnú záruku. Zaujal nás aj jednoduchý tvar a bezpečný plastový vrchnák. Padla nám do oka.


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.