Vidiecky štýl bývania s bodkami a ružami

Vidiecky štýl bývania foto: pixabay

Jana Beňová Téma 16. októbra 2021 0

Vidiecky štýl bývania do vášho príbytku. Ak vám je blízky, pustite ho do kuchyne spojenej s obývačkou.  Vyjadrite ho vankúšikmi, prestieraním, šálkami a zásterami.

Vidiecky štýl bývania - navigácia v článku

Vidiecky štýl bývania foto: pixabay

Vidiecky štýl vari najviac stelesňuje vzor z bodiek a ruží. Obliečka na vankúšik  s týmto dekorom v značke Country je nenápadne nápadná. Vylepší vzhľad v domácnosti a dodá na osobitnosti a jedinečnosti.

A navyše má iný vzor na opačnej strane. K obliečke môžete pridať prestieranie, šálku i zásteru. Vyberte si vzor v modrej alebo v červenej.

Vidiecky štýl bývania aj s kvetináčmi

K vidieckemu štýlu patria kvetináče z plechu a rôzne drevené doplnky, ktoré patrili k obrazu starej dediny. Praktická je napríklad drevená polička na kvety, ktorá skrášli vchod. Z vidieka pochádzajú lampáše, ktoré využíva aj severský štýl.

Čítajte aj: Levanduľa kraľuje v provensálskom vidieckom štýle

Viac doplnkov z Country kolekcie

Vidiek má svoj pôvab foto: pixabay

Vidiek má svoj pôvab
foto: pixabay

Patria k vidieku foto: pixabay

Patria k vidieku
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.