Medené doplnky sú neopozerané, osviežia interiér

Medené doplnky do kuchyne foto: pixabay

Jana Beňová Téma 17. apríla 2021 0

Medené doplnky vyzerajú starožitne, ale s obľubou ich kombinujú so scandi štýlom. Dobre vyzerajú v spoločnosti bielej farby. S čiernou zapadnú do industriálneho štýlu.

Medené doplnky - navigácia v článku

Medené doplnky do kuchyne foto: pixabay

Medené doplnky zväčša nie sú vyrobené z medi, majú iba medený výzor. Keby boli vyrobené z medi, boli by podstatne drahšie. Zvyčajne sú kovové či oceľové kúsky, ktoré sú nafarbené alebo nastriekané a kuchyni pridajú na atmosfére.

Také sú medené hodiny s quartzovým hodinovým strojčekom. Majú praktickú funkciu, ukazujú čas a sú to pozoruhodné kúsky. Akékoľvek doplnky v medenom kabáte sú v interiéri neopozerané.

„Môžu pôsobiť moderne, ak sú lesklé a bledšie, alebo starožitne, ak sú matné alebo aj o odtieň tmavšie, závisí od spracovania. S bielou farbou sú nostgalgickejšie a so žltou modernejšie,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Medené doplnky sú neopozerané

Švajčiarska značka Metaltex prináša do kuchyne praktické poličky alebo skôr organizéry vo farbe medi. Pomôžu vám nastoliť v kuchyni systém a tým aj poriadok. Kovová kostra je lakovaná špeciálnym antikoróznym a protiprachovým poťahom.

Čítajte aj: Nástenné hodiny do obývačky – prinesú dizajn

Viac medených doplnkov

Ešte viac medených doplnkov

Pekne zladené

Pekne zladené

Zaujímavý dizajn

 Parádny a nadčasový kúsok, akoby tikal v minulosti. Žiadna návšteva ho neprehliadne. Hodí sa nielen do kuchyne, ale aj do obývačky. 

Do kuchyne, ale aj do jedálne

Do kuchyne, ale aj do jedálne


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.