Chladiace tašky a piknikové koše využijete v prírode

Chladené potraviny na pláži dobre padnú foto: adobestock

Jana Beňová Téma 27. mája 2021 0

Chladiace tašky sú dobrým pomocníkom na každodenné prenášanie potravy. Oceníte ich, keď si nesiete jedlo v horúčavách do práce, alebo na chatu či kúpalisko. Máte istotu, že sa potrava nepokazí. Taška je praktická a pohodlná, môžete si ju prehodiť aj cez rameno.

Chladiace tašky - navigácia v článku

Chladiaca taška medzi dvomi lehátkami na pláži

Taška má z vnútornej strany polyester a izolačnú vrstvu PE penu. Jej údržba je jednoduchá, pri znečistení potravinami ju stačí utrieť vlhkou handričkou. Potraviny vydržia v taške niekoľko hodín, závisí to od vonkajšej teploty.

Na výlety sa okrem chladiacich tašiek hodia aj piknikové koše. Sú určené na špecifický druh stolovania pod šírym nebom, kde lepšie chutí.  Pikniky sú rozšírené v Anglicku, u nás sú prvé lastovičky.

Chladiace tašky – obsah

V koši si prinesiete jedlo, poháre i kuchynský riad. Poháre, taniere či príbory majú v piknikovom košíku svoje miesto, sú prichytené remeňmi. Piknikový kôš má aj termobox.

Čítajte aj: Termoska na čaj udrží teplotu 6 až 8 hodín

Viac chladiacich tašiek a piknikových košov

V prírode lepšie chutí foto: pixabay

V prírode lepšie chutí
foto: pixabay 

Na výlet si treba zobrať niečo pod zub foto: pixabay

Na výlet si treba zobrať niečo pod zub
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.