Čo si zbaliť na dovolenku k moru alebo k jazeru

Čo si zbaliť na dovolenku k moru foto: pixabay

Jana Beňová Téma 16. augusta 2021 0

Čo si zbaliť na dovolenku k moru? Vybrali sme veci, ktoré vám zlepšia komfort pri sladkom ničnerobení. Keď si doprajte dovolenku, tak si ju vychutnajte naplno. Načerpajte pri zdravej vode sily, ktoré budete potrebovať po celý rok.

Čo si zbaliť na dovolenku k moru - navigácia v článku

Čo si zbaliť na dovolenku k moru foto: pixabay

Takže, čo si zbaliť na dovolenku k moru. Idete si síce užiť slnko, ale príliš veľa slnečných lúčov by vám neurobilo dobre. Blahodarný tieň slnečníka pri vysokých teplotách oceníte. Pred úpalom sa môžete ukryť aj do stanu, presnejšie malého stanového prístrešku. Poslúži vám aj na to, aby ste si pod jeho strechu odložili zvršky a fľašu s vodou.

Plážové kamienky v Chorvátsku niekedy tlačia, lepšie je ležať na pohodlnom ležadle. Z neho si vychutnajte voňavý morský vzduch. Vyberte si variabilné, ktorého sedadlo sa dá nastaviť do rozličných pozícií podľa chuti. Vtedy ho využije ju celá rodina.

Alebo si zvoľte penové plážové lehátko, ktoré sa hodí nielen pri mori, ale aj na kúpalisku. Fľašu vody a niečo pod zub si môžete dať do chladiacej tašky z odolného polyesteru a izolačnej  vrstvy, ktorá udrží chlad niekoľko hodín.

Čo si zbaliť na dovolenku k moru – exotické osušky

Nezabudnite si plážové osušky vo farbe mora, vody, lúčov slnka, s námorníckym motívom alebo nápadnou mandalou. Venujte pozornosť kvalitným materiálom. Vodu z viac či menej opálenej  pokožky šetrne vsaje 100 % bavlna.

Čítajte aj: Termoska na čaj udrží teplotu 6 až 8 hodín

Viac potrieb na pláž a kempovanie

Viac krásnych osušiek na pláž

Jadranské more sviežo vonia foto: pixabay

Jadranské more sviežo vonia
foto: pixabay

Užite si leto aj pod slnečníkom foto: pixabay

Užite si leto aj pod slnečníkom
foto: pixabay

Sladké ničnerobenie foto: pixabay

Sladké ničnerobenie
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.