Držiaky do kúpeľne sú rezervované pre uteráky

Držiaky na uteráky

Jana Beňová Téma 7. septembra 2021 0

Držiaky do kúpeľne sú využívané na šatstvo a uteráky. Máte ich v kúpeľni dosť? Ak nie, pozrite si s nami, aké moderné kúsky priniesli na trh výrobcovia.

Držiaky do kúpeľne - navigácia v článku

Držiaky na uteráky

Keď idete pod sprchu, potrebujete si niekde odložiť šatstvo. Odniekiaľ si vziať čistý uterák a ten mokrý potom niekam odložiť. Dizajnéri nemeckej firmy Blomus vymysleli celý rad držiakov, ktoré sa upevnia na stenu alebo zavesia na dvere. V kúpeľní predstavujú komfort.

S uterákmi si hravo poradia aj elegantné rebríky inšpirované severským štýlom. Sú z moderného materiálu striebornej farby – z nehrdzavejúcej ocele, a to buď v matnom alebo lesklom prevedení. Hodia sa hádam do každého priestoru.

Rebríky ako držiaky do kúpeľne

Veľmi elegantné sú jednoduché držiaky na zrolované čisté uteráky. Často sa vyskytujú v stredomorských kúpelniach. Rebríky zasa poskytujú priestor na sušenie mokrých uterákov, a keď treba, aj na sušenie bielizne.

Môžete ich umiestniť aj do iných miestností – do predsiene alebo do spálne ako nemého sluhu. Z vyhľadávaných držiakov spomenieme držiaky na fén a vlasovú žehličku.

Čítajte aj:  Kozmetické zrkadlo poskytne váš detailný obraz

Viac doplnkov do kúpeľne

Kúpeľňa biela s vaňou pod oknom

Chýbajú držiaky
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.