Sprchové závesy ochránia kúpeľňu pred vodou

Záves do kúpeľne sa vždy zíde foto: pixabay

Jana Beňová Téma 4. júla 2021 0

Sprchové závesy do vašej kúpeľne. Farebné, ľahké, nepremokavé. Niekedy nahradia aj plastový alebo sklenený kryt do sprchového kúta. Inokedy slúžia na to, aby sa prúd sprchy nedostal inam ako do vane.

Sprchové závesy - navigácia v článku

Záves do kúpeľne sa vždy zíde foto: pixabay

Závesy do sprchy patria k doplnkom väčšiny kúpeľní. Nie sú drahé, ľahko sa po čase vymenia za iný vzor, ktorý zasa oživí a skrášli domov. Aby bol textilný záves stále napnutý, má v dolnej časti všitý spevňovací prúžok.

Málokto vie, že kúpeľňový záves je možné prať v automatickej pračke. A to na najšetrnejšom programe. Nesmie sa však bieliť, chemicky čistiť a sušiť v sušičke. Po opratí ho môžete zavesiť a nechať uschnúť, alebo dokonca žehliť na nízkej teplote.

Sprchové závesy vás zavedú k moru

Zaujímavé sú námornícke vzory závesov, ktoré kúpeľni dodajú stredomorský šmrnc. Zaujal nás aj kachličkový či detský dekor. Rozmer je štandardný 180×200.

Čítajte aj: Morské doplnky do interiéru s motívom Stredomoria

Viac sprchových závesov

Ak v kúpeľni môžete mať prírodný motív foto: pixabay

Ak v kúpeľni môžete mať prírodný motív
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.