Kozmetické zrkadlo poskytne váš detailný obraz

Zrkadlo, ktoré zväčšuje foto: adobestock

Jana Beňová Téma 26. septembra 2021 0

Kozmetické zrkadlo patrí k vybaveniu kúpeľne a kozmetického stolíka. Je praktické a v stvárnení dnešných dizajnérov je aj dekoratívne.  Patrí k bežnému vybaveniu kúpeľne a kozmetického stola. 

Kozmetické zrkadlo - navigácia v článku

Žena sa upravuje v zrkadle

Zrkadlo je obvykle tvorené lesklou kovovou plochouNajprv boli zrkadlami asi len odrazy na vodnej hladine. Neskôr ich tvorila doska z lešteného kovu, medi, mosadze, bronzu, striebra a zlata.

Prvé zrkadlá dnešného typu sú benátske zrkadlá, vytvorené okolo roku 1500. Tie súčasné sú zväčša tvorené tenkou vrstvou hliníka naneseného na zadnú stranu sklenenej tabule.

Kozmetické zrkadlo pre krásu ženy

Zrkadlá, ktoré prezentujeme,  sú z rozličných druhov ocele – nehrdzavejúcej, či leštenej chrómovanej. Uvidíte si v nich aj drobný nedostatok na pokožke, pretože majú 3 až 5-krát zväčšujúci efekt. Pomocou nich si ľahko vytrhnete drobný chĺpok na obočí alebo si ľahko namaľujete očnú linku. Uhol je zväčša nastaviteľný.

Ak nemáte v kúpeľni dostatočné svetlo, zvoľte si zrkadlo so  zabudovaným osvetlením. Na zväčšenú pleť dobre posvieti tak, že si vidíte všetky póry. Na cestovanie si kúpte menší výrobok, ktorý sa vám zmestí do batožiny.

Existujú zrkadlá so vstavanou nabíjačkou telefónu a portmi USB.

Čítajte aj: Organizéry na kozmetiku – ceruzky a rúže sú v pozore

Viac kúpeľňových doplnkov

Kozmetické zrkadlo je funkčné i dizajnové

Kozmetické zrkadlo je funkčné i dizajnové


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.