Doplnky do kúpeľne používate denne, tak nech vyzerajú

Doplnky do kúpeľne - ilustračný

Jana Beňová Téma 17. októbra 2021 0

Doplnky do kúpeľne sú najlacnejšou položkou tejto miestnosti, no dodajú jej krásu a šmrnc. Ideálne sú kúpeľňové sety, v ktorých máte všetko naraz z jedného materiálu a v rovnakom dekore a farbe. Je v nich dávkovač na tekuté mydlo, tanierik na pevný kus mydla, kelímok na zubnú kefku a pastu, niekde i set na toaletu.

Všetky doplnky sú v kúpeľni na očiach. Treba ich pravidelne umývať, aby sa leskli od čistoty. Poháre na zubnú kefku asi najčastejšie, niektoré znesú aj nižšie teploty v umývačke riadu.

„Sety v štýle glamour sú v striebornej alebo zlatej lesklej farbe. Dodávajú interiéru pompéznosť. Korešpondujú s inými prvkami ako štýlovými zrkadlami, obkladačkami či lesklým náterom stien,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Doplnky do kúpeľne – mydlenka

Viete, čo je to mydlenička? Nádobka na tuhé mydlo. Mydleničky dizajnovo a funkčne pokročili. Moderné kúsky majú dierky, cez ktoré sa z mydla odkvapkáva voda a pena do jej spodnej časti. Mydlo sa tak nepremočí a je pripravené na ďalšie použitie. A samozrejme sa tým aj šetrí. Mydleničky preto treba pravidelne umývať. Niektoré sa dajú čistiť aj v umývačke. Hladký a jemný porcelán na mydlo má minimalistického ducha.

Dávkovače na tekuté mydlo

  • v kúpelniach a v toaletách sa objavuje nielen dávkovač na mydlo, ale aj dávkovač na krém po umytí rúk
  • dávkovače treba pravidelne umývať, niektoré sa môžu dať aj do umývačky
  • dávkovanie mydla umožňuje šetrné a rýchle umytie rúk
  • niektoré kúsky na verejné toalety sú naozaj dômyselné – vymysleli dávkovač, ktorý stlačíte chrbtom ruky, čo je pre vás hygienickejšie

Čítajte aj: Organizéry na kozmetiku – ceruzky a rúže sú v pozore

Viac doplnkov do kúpeľne

Náš favorit

Naším favoritom je  Kleine Wolke dávkovač mydla Glamour strieborná. Porcelánové lesklé doplnky, ktorými ozdobíte interiér. Môžete doplniť aj morské mušle. 

Luxusná sada dodá vašej kúpeľni lesk

Luxusná sada dodá vašej kúpeľni lesk

Viac dávkovačov mydla


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.