Koše na odpadky – do kúpeľne prišiel dizajn

Koše na odpadky do kupeľne

Jana Beňová Téma 2. októbra 2021 0

Hľadáte koše na odpadky, ktoré otvoríte bez dotyku ruky? Sú praktické, účelné a  maximálne prispôsobené potrebám spotrebiteľa. Hodia sa najmä do kúpeľne, ale aj kdekoľvek inde. 

Koše na odpadky - navigácia v článku

Koše na odpadky do kupeľne

Kúsky nie sú nenápadné, ale tvarom a prevedením výrazné. Väčšina kúskov je vyrobená z ocele, čo je alternatíva voči plastovým košom a len tak ľahko sa neopotrebujú.

Koše do kúpeľne majú objem od 3 do 20 litrov a neprepúšťajú pachy. Otvarajú sa tak, že stlačíte nášľapný pedál nohou. Ruky s nimi nemusia prísť do kontaktu, čo je hygienické.  Manipulácia s košom je nehlučná.

Koše na odpadky z ocele

Oceľové koše sú v rozličných farebných prevedeniach a sú veľmi elegantné. Oceľ je skôr vlastná industriálnemu štýlu, no vypracované tvary sa hodia všade.

„Výrobcovi sa naozaj podarilo spojiť dizajn s funkčnosťou. Tieto výrobky používame denne a dizajn nás ovplyvňuje, či si to uvedomujeme, alebo nie,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Doplnili sme aj plastové výrobky.

Čítajte aj: Koše na separovaný odpad – tieto sú inteligentné

Ďalšie pekné koše na odpadky

Viac odpadkových košov

Zladíte všetky doplnky

Zladíte všetky doplnky

Akú farbu košov by ste vybrali? foto: pixabay

Akú farbu košov by ste vybrali?
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.