Nástenné hodiny nalepovacie – čo ešte nalepíte na stenu?

Nástenné hodiny nalepovacie môžu byť originálne foto: pixabay

Jana Beňová Téma 3. októbra 2021 0

Nástenné hodiny nalepovacie. Že ste o nich ešte nepočuli? Nalepíte ich podľa šablóny a ukážu vám presný čas ako tradičné nástenné hodiny. Steny môžu byť aj kreatívnym a dekoračným priestorom, tak ak chcete, experimentujte.

Nástenné hodiny nalepovacie - navigácia v článku

Nástenné hodiny nalepovacie môžu byť originálne foto: pixabay

Nalepovacie hodiny sú aj dekoráciou, ktorá spríjemní priestor. Zvlášť, keď ich navrhne dizajnér José María Reinu. Jeho hodiny tikajú v obývačkách, v kanceláriách, ordináciách, úradoch, baroch i reštauráciách. Sviežimi farbami a nápaditým dizajnom dodávajú priestorom šmrnc.

Keby sa vám nezdali hodiny, ktoré majú namiesto číslic bodky, skúste originálne s výraznými striebornými číslicami. Naozaj výraznými, lebo ich veľkosť je 9,5 centimetra, trochu v štýle retro.

Nástenné hodiny nalepovacie – na stene majú konkurenciu

Hodinový strojček, ktorý je v strede, upevníte samolepiacou fóliou alebo zavesíte na háčik. Na samolepiacich hodinách si čísla môžte nalepiť aj opačne, podľa vášho vkusu.

Hodiny majú na stene konkurenciu. Trendové nalepovacie dekorácie teraz letia. Usadili sa na stenu s rozličnými nekonfrontačnými témamizemeguľa, noty s husľovým kľúčom alebo kvetiny ako rozfúkaná púpava. Majú veľkosť meter krát 60 až 80 centimetrov. Hoci ich nalepíte iba na jednu stenu, zmeníte nimi celý interiér. Milujú ich deti vo svojich detských a študentských izbách.

Vyhľadávaným doplnkom na lepenie steny, zrkadiel, skríň sú motýle. Niektoré sú aj s magnetom, priletia na vašu chladničku.

Čítajte aj: Vešiaky na kabáty môžu byť aj nápadité a hravé

Viac samolepiacich hodín

Viac samolepiacich dekorácií

Trendy dekorácie na stenu foto: pixabay

Trendy dekorácie na stenu
foto: pixabay

💡 TIP na produkt - Future Time Modular titanium Designové hodiny
Future Time FT9400TT Modular titanium Designové samolepiace hodiny, pr. 40 cm

Elegantný, vycibrený a jemný tvar v striebornej farbe. Oslovili nás svojou zámernou výtvarnou jednoduchosťou.


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.