Nutridrink na pribratie – vysokokalorická výživa

Nutridrink na pribratie foto: pixabay

Jana Beňová Téma 1. októbra 2021 0

Väčšina ľudí chce pomocou nízkokalorických prípravkov schudnúť. Sú aj vysokokalorické výrobky ako Nutridrink na pribratie. Nutričná výživa je potrebná pre ľudí so zvýšenou spotrebou energie a nedostatočným prísunom živín.

Nutridrink na pribratie - navigácia v článku

Nutridrink na pribratie foto: pixabay

Nutridrink môže stravu doplniť alebo nahradiť. Ako doplnok stravy sa užíva 1 až 3 fľašky a ako náhrada stravy 5 až 7 fliaš tejto tekutej výživy. Človek tak získa vitamíny, minerály, stopové prvky  a živiny.

Drink má rozličné ovocné príchute a je chutný. Tekutú výživu odporúčajú pacientom po operácii, s rozličnými diagnózami, študentom pri skúškach, seniorom a stresovo vyčerpaným ľuďom.

Nutridrink na pribratie

Nutridrink užívala žena, ktorá mala problémy s pankreasom. Pre prísne dietické obmedzenia schudla a nevedela pribrať. Podarilo sa jej to vďaka vysokodietickým drinkom.

Takéto drinky priniesli na trh aj iné spoločnosti ako povedzme Fresubin alebo Resource 2,0. Táto značka má aj proteínový prášok vhodný pri zvýšenej potrebe bielkovín. Ideálne je sa poradiť o užívaní s lekárom.

Čítajte aj: Ostropestrec mariánsky, čaj na regeneráciu pečene

Viac nutričnej podpory

Tekutá výživa foto: pixabay

Tekutá výživa
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.