Rýchlovarné kanvice – a máte čaj o piatej

Rýchlovarné kanvice

Jana Beňová Téma 13. októbra 2021 0

Doprajte si relax pri šálke čaju o piatej. Rýchlovarné kanvice vám ho uvaria rýchlo. Ak dáte vody presne koľko potrebujete, tak aj úsporne. A môžete si aj vybrať – keramické, nerezové a sklenené. Musíte uznať, že rýchlovarné kanvice dizajnovo pokročili. Sú elegantné a môžu byť pekným doplnkom do vašej kuchyne.

Rýchlovarné kanvice - navigácia v článku

Rýchlovarné kanvice

Jeseň a zima sú ideálnym obdobím na oddych pri šálke teplého čaju. Uvarte si vodu a doprajte si napríklad čaj o piatej. Túto britskú pochúťku milujú všetci Briti už od 17. storočia. Až okolo roku 1800 z toho vznikol čaj o piatej. Je to štýlové posedenie pri čaji. Čaj servírujú v krásnom porcelánovom čajovom servise. Vznikol z toho veľmi príjemný rituál.

Rýchlovarné kanvice –  všimnite si

Pozrite si príkon. Čím je vyšší, tým rýchlejšie sa voda zohreje. Veľmi praktický je vyberateľný filter, aby sa dal dôkladne umyť. Odmerajte si, či vám kábel dosiahne do zástrčky. Kúpte si kanvicu na taký objem vody, aký zvyknete na raňajky využiť. Niektoré kanvice majú aj možnosť nastavenia teploty, čím tiež ušetríte energiu.

Čítajte aj: Šálky na kávu, ktoré sú šťastné

Viac rýchlovarných kanvíc

Ďalšie rýchlovarné kanvice

Božský čaj foto: pixabay

Božský čaj
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.