Slnečníky do záhrady i na pláž, darujte si tieň

Krásne slnečníky foto: pixabay

Jana Beňová Téma 16. októbra 2021 0

Slnečníky vám poskytnú pohodlnejší odpočinok na záhrade. Ukryjete sa v tieni slnečníka, keď príliš páli slnko. Používate ho od skorej jari do neskorej jesene. Niekedy vás ochráni pred slnečnými lúčmi, inokedy pred kvapkami letného dažďa.

Slnečníky - navigácia v článku

Krásne slnečníky foto: pixabay

Vybrali sme pre vás závesné slnečníky s oceľovou konštrukciou. Majú rozmer 3 x 3 metra, pod ktorý sa skryje aj štvorčlenná rodina. Manipulácia s nimi je jednoduchá, ľahko ich otvoríte a zatvoríte.

Tieň si prispôsobíte otáčaním a naklápaním slnečníka, ktorý patrí k modernému vybaveniu záhrady. Hovorí sa, že slnko je zdravé, no na silné slnečné žiarenie to neplatí. So slnečníkom sa vyhnete minimálne úpalu.

Slnečníky aj na pláž

Slnečníky majú polomer nad 2 metre. Mnohé sa dajú nakláňať tak, aby sa dal chládok regulovať. Na dovolenku je fajn plastový stojan, ktorý sa dá zaťažiť kameňmi, alebo dokonca vodou.

Čítajte aj: Plážová osuška – zbaľte si ju v zime i v lete na pláž

Viac slnečníkov

Slnečník sa vybral zo záhrady k moru foto: pixabay

Slnečník sa vybral zo záhrady k moru
foto: pixabay

Slnečníky patria k moru foto: pixabay

Slnečníky patria k moru
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.