Záhradné kreslo – nechajte sa unášať letným oddychom

Záhradné kreslo pre chvíle ralaxu

Jana Beňová Téma 27. augusta 2021 0

Privítajte leto na vašej terase alebo záhrade. Záhradné kreslo je po celodennej práci hotový zázrak. Káva na čerstvo vzduchu v ňom chutí lepšie. V kresle sa terapeuticky dobre hojdá a počúva pri tom štebotanie vtákov či bzukot včiel.

Záhradné kreslo - navigácia v článku

Záhradné kreslo pre chvíle ralaxu

Zvlášť vtedy, keď je hojdacie kreslo tvarované tak, aby dokonale kopírovalo vaše telo. Najmä bedrové zakrivenie chrbtice.

Môžete si na ňom pohodlne vyložiť ruky na čalúnené opierky a nerušene sa hojdať. Vyberte si to svoje. Komfortom je strieška, ktorá ponúka aj blahodárny tieň. Má široké využitie, môže vám slúžiť od jari do jesene. Ergonomické kreslá sú trochu drahšie.

Záhradné kreslo je trendy a oddychové

Môžete si vybrať aj trendové hojdacie kreslá s oceľovou hojdacou konštrukciou. Výborne vyzerajú a z prímorských krajín sa rozširujú aj u nás.

Sú vhodné na terasu, ale mimo sezóny si ich môžete užívať aj v interiéri. Alebo vám vhod padnú stojace kreslá z praktického umelého ratanu, ktoré sa dajú použiť aj v zimnej záhrade, teda po celý rok.

Rozhodnite sa vopred, ako budete kreslá alebo stoličky v zime skladovať. Ak nemáte na ne veľa miesta, vyberte si  stohovateľné, máte na výber z rôznych materiálov.

Čítajte aj: Záhradné stoly sa dajú zložiť do kufra auta

Viac hojdacích a závesných kresiel do záhrady

Lacnejšie kreslá do záhrady

Pre stretnutia s rodinou a priateľmi

Pre stretnutia s rodinou a priateľmi


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.