Záhradný stolík sa zmestí aj na malý balkón

Jana Beňová Téma 19. septembra 2021 1

Záhradný stolík sa zmestí aj na balkón. Využijete ho počas teplých letných večerov. Položíte si naň osviežujúcu ovocnú šťavu s ľadom, môžete oddychovať pod šírym nebom a hľadať na oblohe Veľký a Malý voz. Alebo sa pri večerných rodinných rozhovoroch šmýkať očami po strechách kostolov.

Záhradný stolík - navigácia v článku

Záhradný stolík sa zmestí aj na balkón foto: pixabay

Privítali by ste na stolíku LED osvetlenie? Tak sa pozrite na  stôl, ktorý je z ocele a tvrdeného skla. Osvetlenie po vnútornom obvode stola, okolo otvoru na slnečník, vytvorí čarovnú večernú atmosféru, ktorú si zamilujete.

Ak dáte prednosť umelému  ratanu,  ktorý je pružný, pevný a odolný voči teplotám. Hodí sa do záhrady a aj do interiéru, povedzme na verandu.

Záhradný stolík na malom balkóne

Vybrali sme pre vás stolíky na malé balkóny v panelákových bytoch. Skladací stolík pripevníte o zábradlie, nastavíte si jeho výšku a môžete si tam vychutnať  rannú kávu. A keď vám bude prekážať trebárs pri sušení bielizne, tak ho sklopíte.

Čítajte aj: Záhradné kvetináče – vaša terasa rozkvitne

Viac záhradných stolov a stolíkov

Ďalšie záhradné stoly a stolíky

Aj na minibalkón vojde stôl foto: pixabay

Aj na minibalkón vojde stôl
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre

Ak viete- poradte mi- chcela by som sedenie s malym stolikom na logiu. No zatiaĺ som nič čo by da mi tam zmestilo nenašla.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.