Záhradné kvetináče – vaša terasa rozkvitne

Záhradné kvetináče foto: pixabay

Jana Beňová Téma 5. septembra 2021 0

Záhradné kvetináče na terase alebo na balkóne sú ako kvety vo váze na stole. Dekorujú a prinášajú potešenie. Črepníky sú krásne, či sú z plechu, betónu alebo plastu. 

Záhradné kvetináče - navigácia v článku

Záhradné kvetináče foto: pixabay

Kvetináč z kvalitného zinkovaného plechu je rovnako zaujímavý, môže mať miesto na terase i v dome. Pre niekoho je topkou materiál z kameniny, ktorý môže byť tiež na oboch miestach. Kvetináč z plastu je zase ľahký a dobre sa prenáša. Črepníky sú aj pekným darčekom k akémukoľvek sviatku.

Záhradné kvetináče – samozavlažovacie

Tieto kvetináče sú fajn, ak vám nemá kto zalievať kvety, keď ste na dovolenke. Ak nie, vyberte si samozavlažovací kvetináč. Na ňom nemusíte ani odhadovať intervaly zalievania. Podľa ukazovateľa stavu vody vidíte, či je kvetina smädná alebo nie.    

 Čítajte aj: Koberec do exteriéru prinesie pocit obývačky

Viac kvetináčov do záhrady

Pekný kvetináč oživí každú terasu

Pekný kvetináč oživí každú terasu

Kvetiny netreba polievať tak často

Kvetiny netreba polievať tak často


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.