Kvetináče interiérové – ozdobia a naladia

Interiérové kvetináče čistia vzduch foto: adobestock

Jana Beňová Téma 24. októbra 2021 0

Ak máte radi zeleň aj v izbe, vybrali sme pre vás interiérové kvetináče. Sú zároveň aj dekoráciou, ktorá doladí váš nábytok. Sú aj darčekom, ktorému sa potešia mladí i starí, ženy i muži.

Kvetináče interiérové - navigácia v článku

Päť interiérových kvetináčov na bielom pozadí

Pekné sú  kvetináčov, či už z keramiky alebo z plechu. Najmä, keď sú ozdobené vintage vzormi. Trojica z jednej série už vytvorí dominantnú tému v interiéri. Série kvetináčov sa hodia najmä do obývačky alebo spálne.

Do kuchyne sa pýtajú kvetináče na bylinky. Na trhu sa objavil aj taký črepník, ktorý má dokonca uško na nožnice na strihanie čerstvých bylín, aby ste ich mali vždy poruke. Nožnice  trojité, špeciálne zosilnené na rastlinky, ktoré po umytí vhodíte priamo do polievky.

Kvetináče interiérové

Pre vás, ktorí často cestujete, sú vhodné samozavlažovacie kochlíky. Zo spodnej časti si vytiahnu toľko vody, koľko potrebujú. Väčšina samozavlažovacích je vyrobená z umelého ratanu alebo z plastu a nemajú väčšiu umeleckú hodnotu. Našli sme aj umelecky navrhnuté kvetináče od  dizajnéra.

Čítajte: Záhradné kreslo – nechajte sa unášať letným oddychom

Viac kvetináčov

Praktický kvetináč na bylinky aj s nožnicami

Praktický kvetináč na bylinky aj s nožnicami


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.