Pohovka s úložným priestorom má viac funkcií

Katarína Olexová
Inšpiratívne produkty vybrala bytová architektka Katarína Olexová

Máte v byte málo miesta a hľadáte variabilný nábytok? Dobrým nápadom je pohovka s úložným priestorom, na ktorej sa navyše dá aj pohodlne prespať. V malých bytoch používajú kvalitné sedačky namiesto postele nepretržite.

Úložný priestor môžete využiť najmä na uskadnenie paplóna, deky alebo mimosezónnych vecí na oblečenie.

„Sedačky s úložným priestorom spĺňajú predpoklady moderného nábytku, ktorý je variabilný, dá da využiť na viacero funkcií. V tomto prípade na sedenie, spanie, odkladanie vecí a keďže sedačka spojená s leňoškou, tak na relaxáciu v polosede. Funkcia úložného priestoru je nenápadná, iba ju tušíme a vizuálne neprekáža,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Pohovka s úložným priestorom

Každý druh sedačky má inú prednosť. Kúsky Kooko Home, navrhnuté v Luxembursku a vyrobené v Európe, kombinujú hustú polyuretánovú penu s vlnitými pružinami. Nevysedíte v nich dieru. Poťah je na dotyk jemný, pevný a odolný,

Met Art sa hrdí kvalitným poťahom odolným voči oderu. Kvalita spočíva vo vysokej hodnote testu Martindale. Používa penovú výplň a poťah z trvanlivej tkaniny, odolný aj proti blednutiu a málo vsiakavý. Nízka vsiakavosť vám pri rozliatom pohári nepoškodí poťah, dá sa krásne utrieť handričkou.

Kráľovnou sedačiek je dánska značka Innovation, ktorá má atest na odolnosť voči vydratiu poťahu. Jej zaujímavý dizajn dáva pridanú hodnotu vášmu príbytku.

Pekná, praktická a kvalitná pohovka
Pekná, praktická a kvalitná pohovka

Sivá variabilná pohovka Kooko Home Country
Cena tu

Variabilná, v klasickom retro dizajne
Variabilná, v klasickom retro dizajne

Červená variabilná pohovka Kooko Home Country
Cena tu

Praktická do menšieho bytu
Praktická do menšieho bytu

Lacnejšie pohovky s úložným priestorom, ktoré sú tiež vhodné na každodenné spanie. Veľmi dobrý pomer kvality a ceny. Vhodné do malých bytov. Určite toto riešenie privítate pri obmedzenom rozpočte.

Náš favorit – odporúčame

Našim favoritom je Sivá rozkladacia pohovka s úložným priestorom Innovation Osvald. Elegantný dánsky dizajn, ktorý nenaruší minimalistický priestor. Prepracované a inovatívne tvary, kvalitné materiály dovoľujú spanie po celý rok. A navyše má aj útroby na odkladanie vecí. 🙂

Sedačka s dizajnom
Sedačka s dizajnom
mm
Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine. Spájam svet bývania a nábytku s internetovým marketingom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *