Pohovka na spanie – majte na ňu vysoké nároky

Niet nad skutočne pohodlnú sedačku

Jana Beňová Téma 18. septembra 2021 0

Pohovka na spanie je náročná na kvalitu a materiály. Nekupujete ju na rok ani na dva. A ak má slúžiť aj ako lôžko, majte vysoké nároky a nezľavujte z nich.  Rozložiteľná pohovka musí mať pevný poťah, vysokú hustotu a odolnosť peny.

Všimnite si, či zohľadňuje ergonómiu, aby netrpela chrbtica. A navyše mal by to byť pekný dizajnový kúsok, veď má byť epicentrom obývačky. Vybrali sme pre vás 15 rohových sedačiek pre náročných, väčšinou francúzskych.

Pohovka na spanie - navigácia v článku

Niet nad skutočne pohodlnú sedačku

Značka Interieur má štýlové pohovky s francúzskym šarmom. Je vyplnená pružnými popruhmi, ktoré zaisťujú optimálnu ergonomickú pozíciu pre vaše telo. To je poistka proti bolestivej chrbtici.

Užívatelia si chvália BulTiv penu s vysokou hustotou, ktorá vytvára pravé pohodlie. A samozrejme má aj dostatočné úložné priestory na posteľnú bielizeň.

Pohovka na spanie pre návštevu

Pohovky zväčša slúži na príležitostné spanie, keď príde návšteva. Rozložením získate priestor aj na leňošenie pred televízorom. Niekedy si môžete v obývačke vytvoriť izolačku pre chrípkového pacienta. 

Obliečky bavlnené – majú príchuť luxusu a pohodlia

Viac rozkladacích pohoviek na spanie

Dizajn z Paríža

Dizajn z Paríža prináša aj značka Modernist Pashmina. Je to pohovka na spanie oblečená do elegantného ľanového poťahu. Keby táto sedačka chodila, určite by sa za ňou otáčali. To preto, že ju navrhol francúzsky módny návrhár Olivier Lapidus, ktorý navrhuje róby. V zloženom i rozloženom stave je šik a nesie návrhárovu dušu.

Aj v rozloženom stave vyzerá šik


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.