Pohovka s úložným priestorom má viac funkcií

Sedačka s úložným priestorom

Jana Beňová Téma 24. septembra 2021 2

Máte v byte málo miesta a hľadáte variabilný nábytok? Dobrým nápadom je pohovka s úložným priestorom, na ktorej sa navyše dá aj pohodlne prespať. V malých bytoch používajú kvalitné sedačky namiesto postele nepretržite.

Pohovka s úložným priestorom - navigácia v článku

Sedačka s úložným priestorom

Úložný priestor môžete využiť najmä na uskadnenie paplóna, deky alebo mimosezónnych vecí na oblečenie.

„Sedačky s úložným priestorom spĺňajú predpoklady moderného nábytku, ktorý je variabilný, dá da využiť na viacero funkcií. V tomto prípade na sedenie, spanie, odkladanie vecí a keďže sedačka spojená s leňoškou, tak na relaxáciu v polosede. Funkcia úložného priestoru je nenápadná, iba ju tušíme a vizuálne neprekáža,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Pohovka s úložným priestorom

Každý druh sedačky má inú prednosťHrdia sa kvalitným poťahom odolným voči oderu. Kvalita spočíva vo vysokej hodnote testu Martindale. Používajú penovú výplň a poťah z trvanlivej tkaniny, odolný aj proti blednutiu a málo vsiakavý. Nízka vsiakavosť vám pri rozliatom pohári nepoškodí poťah, dá sa krásne utrieť handričkou.

Kráľovnou sedačiek je dánska značka Innovation, ktorá má atest na odolnosť voči vydratiu poťahu. Jej zaujímavý dizajn dáva pridanú hodnotu vášmu príbytku.

Čítajte aj: Moderný koberec má z oboch strán iný vzor

Viac pohoviek s úložným priestorom

Lacnejšie pohovky

Praktická do menšieho bytu

Praktická do menšieho bytu

Náš favorit – odporúčame

Našim favoritom je Sivá rozkladacia pohovka s úložným priestorom Innovation Osvald. Elegantný dánsky dizajn, ktorý nenaruší minimalistický priestor. Prepracované a inovatívne tvary, kvalitné materiály dovoľujú spanie po celý rok. A navyše má aj útroby na odkladanie vecí. 

Rozložená sedačka na posteľ

Rozložená sedačka na posteľ


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre

Zaujala ma Sivá rozkladacia pohovka Innovation Osvald ale mi dajako nesedí cena 2 027€. Nieje to trocha drahé? Ďakujem za odpoveď.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.