Biely koberec – oslávte príbytok s pocitom bielej

Biely koberec sa hodí skoro všade

Jana Beňová Téma 29. septembra 2021 0

Biely koberec prinesie do interiéru belobu letných múrov na gréckom Santorini alebo, ak chcete, pocit čerstvo napadaného snehu. Biela sa používa na vyjadrenie oslavy, radosti, vznešenosti. Nadizajnujte si svoj príbytok s pocitom bielej.

Biely koberec - navigácia v článku

Biely koberec sa hodí skoro všade

Čistobiely koberec väčších rozmerov prináša jednoznačnejší a radikálnejší pocit. Malý koberec vo farbe čistoty je príjemným doplnkom. Koberce, ktoré sú jemne štruktúrované a ktoré sú pretkané jemnou farbou, sú dômyselné a hravé. Sú také ani ryba ani rak, a prinášajú viac možností dozdobenia interiéru.

„Koberec vnáša teplo do príbytku, reálne aj pocitovo. Mal by byť tam, kde sa najviac zdržiavame. Pred sedačkou, kreslom, pod stolom, za ktorým sedíme. Behúne patria zasa na miesta, ktoré sú najviac frekventované, čím šetria podlahu,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Najväčším strašiakom pre užívateľov je, že čo ak sa im na koberec vyleje káva. Ak máte takúto obavu, dajte si ho iba do spálne, kam kávu nenosíte. Od chemických alebo alternatívnych čistiacich prostriedkov nečakajte zázraky. Moderné koberce však nie sú čisto biele. Sú vzorové, štruktúrované, biela prechádza do béžovej. Vzory a štruktúra ich robí odolnejšími na bežné nečistoty.

Biely koberec – novinky

  • in sú obojstranné koberce Narma, máte dva v jednom za jednu cenu
  • zaujímavá je umelá kožušina pre toho, kto miluje zvierací tvar, a je priateľ zvierat

Čítajte aj: Vešiaky na kabáty môžu byť aj nápadité a hravé

Viac bielych kobercov

Lacnejšie koberce

"<yoastmark

💡 TIP na produkt - Obojstranný koberec, rozmer 160 × 230 cm
Biely vzorovaný obojstranný koberec Narma Puise, 160 × 230 cm

Z jednej strany je vzor konárov, z druhej čiar. Dá sa používať z oboch strán, podľa nálady.


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.