Plážové lehátko skladacie – oddychujte pri vode

Plážové lehátko skladacie foto: pixabay

Jana Beňová Téma 19. septembra 2021 0

Plážové lehátko skladacie – slúži na váš letný oddych. Či už oddychujte pri bazéne na kúpalisku, pri jazere vo voľnej prírode alebo pri mori na pláži. Načerpajte si leto do všetkých svojich buniek. Vybrali sme pre vás plážové lehátka  a stoličky na chvíle voľna.

Plážové lehátko skladacie - navigácia v článku

Plážové lehátko skladacie foto: pixabay

Využijete ich v každej domácnosti. Lehátka sa dajú sa zložiť do praktického rozmeru. Doma vám mimo sezónu nezavadzajú, ale čakajú uskladnené na polici.

Sú pomerne ľahké, majú iba do 5 kilogramov, dajú sa teda jednoducho prenášať k vode. Navyše výrobcovia dali niektorým aj uši, môžete ich niesť ako tašku.

Plážové lehátko skladacie – nosnosť do 100 kíl

Konštrukcia ležadiel je hliníková a oceľová, potiahnutá polyesterovým poťahom. Dá sa na nich relaxovať do dokonalosti, umožňujú vám nastaviť si sklon operadla aj podnožky. Ich nosnosť do 100 kilogramov, u stoličiek len do 80. Ak ich nebudete preťažovať, vydržia roky.

Lehátko sa najlepšie prenáša na aute. Ak chcete niečo jednoduchšie, zvoľte si skladacie kreslo alebo rybársku stoličku, ktorá váži 2 kg.

Čítajte aj: Slnečníky do záhrady i na pláž, darujte si tieň

Ďalšie záhradné lehátka

Aj tu nájdete skladacie lehátka a kreslá

Lehátka pre dvoch foto: pixabay

Lehátka pre dvoch
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.