Dekoračné úložné krabice zhltnú drobnosti

Štýlový priestor kufrového typu foto: pixabay

Jana Beňová Téma 9. októbra 2021 0

12Dekoračné úložné krabice patria k milým drobnostiam, ktoré skrášlia domácnosť a poskytnú odkladacie priestory. Niekomu slúžia na fotografie, inému na USB kľúče. A krabice sú samé o sebe doplnkom.

Dekoračné úložné krabice - navigácia v článku

Štýlový priestor kufrového typu foto: pixabay

Niektoré dekoračné krabice majú uzatváranie, ktoré simuluje zámok. Akoby naznačovali, že ide o pokladnicu, v ktorej sú cennosti. Pre niekoho sú to fotografie či rozličné zbierky, pre iného doklady, šperky či zápisníky.

Materiál na ich výrobu je rozmanitý. Oceľ, plech, tkanina ale i borovicové či paulowniové drevo. Niektoré majú aj priečinky, kde sa dajú drobnosti lepšie uskladniť. A samé sú dekoratívne, prevládajú ozdoby vintage. Nájdete aj jednofarebné, ktoré  si môžete v rámci ručných prác dozdobiť.

Dekoračné úložné krabice – dostanete v nich cukríky

Niektoré dekoračné krabice si nekupujete samostatne, dostanete ich v potravinách so sušienkami, bonbónmi či cukríkmi. Výrobcovia predávajú svoj úžitkový tovar v krásnych obaloch, ktoré majú ďalšie využitie a zároveň sú aj nositeľmi ich značky.

Čítajte aj: Fotorámiky na stenu rozprávajú váš príbeh

Viac dekoračných krabíc

Ďalšie dekoračné škatule

"<yoastmark


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.