Masážne prístroje masírujú cez chodidlá aj vaše orgány

Masážne prístroje odľahčia nohám i telu foto: pixabay

Jana Beňová Téma 12. septembra 2021 0

Máte chuť na relax? Pozrite si s nami masážne prístroje na domáce použitie. Začnite chodidlami, na ktorých sú všetky nervové zakončenia, ktoré ovplyvňujú orgány celého tela.

Masážne prístroje - navigácia v článku

Masážne prístroje odľahčia nohám i telu foto: pixabay

Staré mamy mali dobrý recept, keď boli unavené, urobené alebo cítili prichádzajúcu virózu. Namočili si nohy do lavóra s horúcou vodou a kuchynskou soľou, potom si na ne urobili zábal a až neskôr ich natreli masťou.

A fungovalo to. Soľ vytiahla z tela chorobu a únavu.  Dnes máme sofistikovanejšie nádoby na nohy, ktoré vám urobia aj masáž.

Masážne prístroje sú sofistikované

Masážne prístroje majú trysky, ktoré masírujú 200 až 500 stimulačných bodov na chodidlách. Môžete si  vybrať z masáží, vibračnú s infražiarením, bublinkovú. Zároveň prekrvia pokožku, podporujú správny obeh krvi, čím vás zrelaxujú.

Nemusíte si nabrať priamo horúcu vodu do vaničky, stačí, ak zapnete ohrievanie. Je totiž vybavená vykurovacím telesom, ktoré vám zabezpečí tepelnú pohodu.

Čítajte aj: Akupresúrna podložka – stimuluje chodidlá a uvoľňuje 

Viac masážnych prístrojov

Dve šľapaje v piesku naboso

Chodenie naboso je prospešné
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.