Plechové dózy sú praktické obaly i dekorácie

Plechová dóza je aj dekorácia foto: pixabay

Jana Beňová Téma 2. októbra 2021 0

Rozmýšľate, v čom uskladniť potraviny? Mali by byť uskladnené bezpečne a aj vkusne. Jednou z možností sú plechové dózy na potraviny. Najviac vám je známa azda plechová dóza na čaj, no nebojte sa experimentovať.

Plechové dózy - navigácia v článku

Plechová dóza je aj dekorácia foto: pixabay

Čo môžete v plechových dózach uschovať. Okrem čaju, povedzme kávu, čokolády, cukríky, cestoviny, ryžu, orechy, pečivo, sušený chlieb, lieky, vykrajovačky a čokoľvek iné. Poslúžia vám nielen na potraviny.

Niekto v nich má perá, tužkové baterky, fotky, vizitky, drahé kamene či šperky. Plechové boxy sú aj samostatnou dekoráciou aj obalom na iný výrobok. Aj prázdnou dózou potešíte obdarovaného.

Plechové dózy majú ľudia radi

Veľmi efektné sú dózy so zimným motívom, v ktorých sa dá darovať aj darček na Vianoce. Keď sú 3 dózy práve nevyužité, môžu sa zložiť do jednej, čím šetria miesto. Dózy a boxy majú ľudia radi, vždy im nájdu využitie. Pekné sú aj tie v retro dizajne, prinesú do domova alebo na chalupu atmosféru starých čias. 

Čítajte aj: Dekoračné úložné krabice zhltnú drobnosti

Viac plechových dóz

Box na fotky foto: pixabay

Box na fotky
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.