Drevené lehátko – načerpajte v ňom nové sily

Drevené lehátko na celé leto foto: pixabay

Jana Beňová Téma 19. septembra 2021 0

Drevené lehátko využijete od skorej jari do neskorej jesene. Keď budete oddychovať na pieskovej pláži, naberať bronz na zlatom slnku alebo sa ukrývať v tieni orecha vo vašej záhrade. Ležíte, relaxujete, obnovujete svoje sily a dýchate pri tom zdravý vzduch.

Drevené lehátko - navigácia v článku

Drevené lehátko na celé leto foto: pixabay

Záhradné kreslo môžete nastaviť do 3 až 4 polôh, ako potrebujete. Je skladacie, šetrí miesto, keď sa nepoužíva a ľahko sa prenáša a prepravuje. Drevo je pevné a kvalitné, slúži celé roky a odoláva vplyvom počasia.

Drevené lehátka sú vyšperkované do dokonalosti. Na pohodlie rúk slúžia podrúčky. Na pohodlie nôh a chrbta zasa podpery na chrbát a nohy. Niektoré majú na zadných dvoch nohách kolečká, ktoré umožňujú lepšie presúvanie za slnkom alebo tieňom.

Dizajnéri mysleli aj na odkladaciu poličku, ktorá je súčasťou toho-ktorého lehátka. Užite si na lehátkach slnečné dni a načerpajte veľa energie na zimu.

Drevené lehátko – druhy

  • agátové drevo má najvyšší stupeň odolnosti, extrémnu životnosť – vydrží vonku vyše 40 rokov, je tvrdé, ťažké, húževnaté a pružné, je odolné voči škodcom, dobre znáša zimu
  • bambusové drevo je exotické, pevné, ohybné, nehorľavé, nemá letokruhy
  • akáciové drevo je exotické, vysoko odolné proti poveternostným vplyvom

Čítajte aj: Plážové lehátko skladacie – oddychujte pri vode

Viac záhradných drevených lehátok

Drevené lehátko využijete vo vlastnej záhrade foto: pixabay

Drevené lehátko využijete vo vlastnej záhrade
foto: pixabay

Relax pri jazere foto: pixabay

Relax pri jazere
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.