Záhradné lehátko so strieškou je priamo kráľovské

Záhradné lehátko je dobrá investícia foto: pixabay

Jana Beňová Téma 29. júna 2021 0

Vyberáme záhradné lehátko. Užite si oddych doma v záhrade alebo pri bazéne a nasávajte do seba energiu slnka. Na štýlovom lehátku sa budete cítiť ako v prímorskom letovisku

Záhradné lehátko - navigácia v článku

Záhradné lehátko je dobrá investícia foto: pixabay

Jednoduché lehátka poznáte – sú z odľahčeného hliníka, oceľových spojov a pevnej textílie. Pribudla im strieška a prípadne vankúšik.

Podobné sú z ratanu, umelého ratanu alebo sieťoviny. Majú dizajnovejšie tvary, nastaviteľné operadlo a kolieska na jednoduchý presun.

Záhradné lehátko so strieškou

Užite si leto vo veľkom štýle.  Vybrali sme nafukovacie lehátko, na ktorom nič netlačí. Alebo drevené pre dvoch, s praktickou strieškou. Má výhodu, že odoláva nepriaznivým vplyvom počasia.  Je ideálnou kombináciou štýlu a funkčnosti.

Čítajte aj: Slnečníky do záhrady i na pláž, darujte si tieň

Viac záhradných lehátok

Drevené lehátka na pieskovej pláži

Lehátko na pláž i do záhrady
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.