Kôš na prádlo – s týmto košom triedia aj muži

Kôš na bielizeň je hádam v každej domácnosti foto: pixabay

Jana Beňová Téma 20. augusta 2021 0

Potrebujete nový kôš na prádlo? Vyberte si modernýtrendový a praktický kúsok. Vybrali sme pre vás niekoľko košov, ktoré vám doma zaistia poriadok.  Nezaberajú veľký priestor a zmestí sa doň bielizeň z celej domácnosti. V nej si počká na sobotňajšie pranie.

Kôš na prádlo - navigácia v článku

Kôš na bielizeň je hádam v každej domácnosti foto: pixabay

Laundry je po anglicky bielizeň a aj značka koša na prádlo. Táto značka má aj oddelené priehradky na tmavú a svetlú bielizeň. Ďalší kôš má dokonca 3 priehradky.

Ženy, ktoré ich kúpili do svojich domácností, si ich chvália. Najmä preto, že aj ich muži triedia bielizeň. A ešte má takýto kôš kolieska. Tie oceníte, ak ho máte umiestnený ďalej od pračky. Jednoducho ho plný k pračke doveziete.

Kôš na prádlo je vystavený na chodbe

Kôš môže byť aj z dreva alebo bambusu. „Pekný kúsok nemusí byť schovaný za dverami v kúpeľni. Môže byť aj vystavený na chodbe. Samozrejme iba vtedy, keď je uzatvorený,“ povedala architektka Katarína Olexová.

Za socializmu čakala použitá bielizeň na pranie v lavóroch alebo vaničkách. Nebolo to príliš estetické.

Tieto majú dizajn

Koše nájdete väčšinou okrúhle, štvorcové a obdĺžnikové. Značka Bloomus ich priniesla na trh v modernom dizajne – štíhle a s oválnou konštrukciou. Také sú nenápadné, nezaberú veľa miesta. Môžete ich postaviť do nevyužitého kúta.

Sú nielen tvarovo, ale aj farebne nenápadné. Návšteva si ich vôbec nevšimne. Oceníte, že koše z hliníka a syntetiky, sú ľahké a majú pohodlné uši na prenášanie.

Čítajte aj: Naparovacia žehlička vie aj cudzie jazyky

Viac košov

Ďalšie koše na bielizeň

Kôš na bielizeň môže byť aj zaujímavým doplnkom foto: pixabay

Kôš na bielizeň môže byť aj zaujímavým doplnkom
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.