Kreslo ušiak Tempo Kondela má moderný dizajn

Kreslo ušiak Tempo Kondela - dobrý pomer ceny a kvality

Jana Beňová Téma 29. augusta 2021 0

Chcete dobrý pomer ceny a kvality? Skúste kreslo ušiak Tempo Kondela. Dobre vám poslúži po práci na oddych, pozeranie televízora alebo čítanie knihy. Žlté kreslo na nožičkách sme aj vyskúšali

Kreslo ušiak tempo kondela - navigácia v článku

Kreslo ušiak Tempo Kondela - dobrý pomer ceny a kvality

V prvom rade treba povedať, že žltá farba tohto kresla je krajšia, žltšia a výraznejšia ako na obrázku. Kreslo v skutočnosti svieti ako slnko a má veľmi príjemný semišový poťah, ktorého sa budete radi dotýkať.

Tento moderný ušiak je subtílnejší, kým ostatné ušiaky sú zasa masívnejšie. Hlavu si oň pohodlne opriete. Opierky na ruky sú užšie ako tradičné ušiaky, ale poslúžia. Môžete dopriať oddych aj unaveným nohám, kúpte si ku kreslu aj taburetku.

Kreslo ušiak Tempo Kondela

„Keď som si na kreslo sadla, cítila som, že je tvrdšie a pevnejšie, ale zato pohodlné. Výrobca tvrdí, že opierka chrbta má správnu tvrdosť, aby vás chrbát nebolel. Nehrozí, že by sa vysedel, ako sa to môže stať pri iných, mäkkých čalúneniach,“ hovorí dizajnérka Katarína Olexová.

Ako dodáva, tento ušiak nie je klasický. Je v modernom dizajne a hodí sa aj k modernému nábytku. Žltá farba je naozaj pekná, no môžete si vybrať aj z iných menej háklivých farieb.

Čítajte aj: TV kreslo je pohodlné, ale aj šikovné

Viac kresiel ušiakov


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.