Polohovacie kreslá vám nadelia životnú energiu

Polohovacie kreslá sú na oddych ako šité

Jana Beňová Téma 17. apríla 2021 0

Polohovacie kreslá sú určené na kvalitný relax. Dokonca sú špeciálne vyvinuté na tento účel. Návrhári konzultovali ich vývoj aj s ortopédmi, takže zabezpečujú aj správnu polohu chrbtice. Čas stresu, behania, práce si treba vyvážiť skutočným oddychom. Pár minút oddychu vám vráti energiu na niekoľko hodín.

Polohovacie kreslá - navigácia v článku

Polohovacie kreslá sú na oddych ako šité

Každé polohovacie kreslo sa dá používať ako bežné kreslo – usadíte naň návštevy, prečítate si na ňom knihu a pozeráte z neho na televízor. Má vysokú opierku chrbta.

Môžete zmeniť polohu kresla na poloľah a úplne vypnúť. Aj myseľ by mala ostať pokojná, sústreďte sa na nádych a výdych ako radia jogíni.

Polohovacie kreslá pre celé telo

Polohovanie je zmena polohy, ktorá prispieva k zlepšeniu zdravotného stavu. Relaxačná poloha tvorí tlak na päty, kríže, lakte, lopatky a zátylok. Polohovanie je vhodné nielen pre chorých.

Čítajte aj: Cvičenie pre seniorov – rýchla chôdza za kondíciou

Viac kresiel

Viac kresiel za dostupnú cenu

Reprezentačné kreslo môže ísť aj do kancelárie

Reprezentačné kreslo môže ísť aj do kancelárie


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.