TV kreslo je pohodlné, ale aj šikovné

Sivé kreslo

Jana Beňová Téma 17. júla 2021 0

TV kreslo je pre tých, čo si radi doma vychutnajú pasívny oddych. Pohodlné kreslo nemusí byť robustné, aby vám zabralo veľa miesta. Veľmi pohodlné sú aj menšie kreslá, povedzme kreslá bez opierky na ruky. Povesť pohodlného kresla mal voľakedy ušiak, no dnes sa mu vyrovnávajú aj iné kreslá.

TV kreslo - navigácia v článku

Sivé kreslo

„Súčasní nábytkoví dizajnéri dávajú kreslám vždy viac funkcií. Aj keď hľadáte TV kreslo, nájdete ho, ale neexistuje iba s touto jednou funkciou. Niekedy TV kreslo rozložíte na lôžko, iné kreslo viete polohovať,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Rovnako si v kresle oddýchnete pri filme, a potom si v ňom zahráte na gitare, pretože vám nezavadzajú opierky na ruky. Mimochodom kreslá bez opierok na ruky sú veľmi populárne, dajú sa využiť do malých priestorov a prinášajú kvalitu a pohodlie.

TV kreslo

  • ušiaky – mnohé sa dajú polohovať
  • kreslo bez opierok na ruky – je veľmi pohodlné
  • nízke a široké kreslá s opierkami na ruky

Čítajte aj: Rozkladacie pohovky na spanie -slúžia vo dne v noci

Ďalšie TV kreslá

Náš favorit

Našim favoritom je svetlosivé kreslo Max Winzer Sari Velur. Krásna farba, elegantný tvar a nekonečné pohodlie. Ponúka benefity ako veľké kreslá, ale nezaberie toľko miesta.  

Pohodlné kreslo na oddych aj na sledovanie TV

Pohodlné kreslo na oddych aj na sledovanie TV


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.