Kreslo ušiak – po práci oddychuje telo, hlava, ruky i nohy

Kreslo ušiak je oddychové

Jana Beňová Téma 29. augusta 2021 0

Kreslo ušiak je typické babičkovské kreslo, ktoré evokuje teplo domova. Opäť sa vracia a zažíva svoju renesanciu. Už dávno nie je len babičkovským kreslom. Pracovne vyťažení ľudia každého veku vedia, akú kvalitu oddychu im poskytuje.

Kreslo ušiak - navigácia v článku

Kreslo ušiak je oddychové

Preto majú v mnohých obývačkách v kúte aspoň jedného ušiaka ako solitér a využívajú ho na chvíle relaxu. Má dômyselné bočné opierky v oblasti hlavy, ktoré ju zachytia, ak by ste si v sede zdriemli.

Ku komfortu prispievajú aj široké opierky na ruky. Na vyloženie dolných končatín zasa slúži taburetka alebo podnožník.

robustnú konštrukciu a príťažlivý tvar.  Patrí k vysokému softseatingu, ktorý má v interiéri aj akustickú funkciu. Moderné ušiaky majú čoraz väčšie uši, ktoré nie sú len dizajnové, ale pohlcujú hluk. Preto ich využívajú v oddychových zónach kancelárií.

Kreslo ušiak je v službách relaxu

Relaxačné kreslo nie je zbytočné rozmazľovanie. Oddych po pracovnom vyťažení je potrebný pre vašu psychickú rovnováhu, podporuje vaše zdravie.  

V ušiaku môžete čítať knihu, pozerať televízor alebo sa rozprávať s blízkymi a priateľmi.  Alebo len tak byť a sústrediť sa na svoj  nádych a výdych.

Čítajte aj: Príručné stolíky – dizajnoví fešáci sú vždy po ruke

Viac pohodlných kresliel

Lacnejšie kreslá ušiaky

💡 TIP na produkt - Tehlovočervené kreslo Max Winzer Lorris
Tehlovočervené kreslo ušiak Max Winzer Lorris | Bonami

Klasický tvar ušiaka nemeckej výroby. Vyniká kvalitným spracovaním a odolnosťou poťahu.


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.