Obývačky inšpirácie – nájdite si pekné bývanie

Obývačky inšpirácie nábytku

Jana Beňová Téma 5. júla 2021 0

Obývačky inšpirácie. Ponúkame vám tri série sektorového nábytku do obývačky. Výhodou sektorového nábytku je, že jednotlivé kúsky do seba zapadajú a ladia. Je to fajn pre tých, ktorá nemajú skúsenosti s dizajnom a neplánujú osloviť ani dizajnéra.

Obývačky inšpirácie - navigácia v článku

Obývačky inšpirácie nábytku

Na obývačkové inšpirácie sme vybrali sme biely lesklý nábytok, dvojfarebný v provensálskom štýle a napokon vyhľadávanou úpravou dub sonoma.

„Prvý dýcha luxusom, druhý štýlom a tretí vyzerá ako z dreva, je jednoduchý a pekný.  Obývačka sa dá variovať podľa potreby.  Ľudia si vyberajú do obývačky najmä televíznu komodu, komody s dostatočnými úložnými priestormi na doklady, rodinné fotky a drobnosti,“ hovorí dizajnérka Katarína Olexová.

Obývačky inšpirácie – šatníkové skrine

Do obývačkovej zostavy sa dajú zaradiť aj šatníkové skrine. To v prípade, ak v domácnosi nie je vyčlenená miestnosť na šatník a má zúfalý nedostatok skríň. V obývačkovej skrini často visia mimosezóne kabáty.

Biely nábytok do obývačky svieži a jemný

Biely nábytok do obývačky, svieži a jemný

Čítajte aj: Kuchyňa do L – využite kút a ušetrite priestor

V tmavom prevedení

V tmavom prevedení

Čítajte aj: Kvalitné obliečky a kvalitné deky s.Oliver z Nemecka

Viac obývačkových inšpirácií

Obývačka v provensálskom štýle je dvojfarebná a decentná


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.