Komoda na kolieskach – aký nábytok sa dá ešte voziť?

Stolička na kolieskach je praktická

Jana Beňová Téma 3. apríla 2021 0

Komoda na kolieskach je praktická najmä pri upratovaní. Nemusíte nikoho žiadať o pomoc, ak ju chcete presunúť, aby ste mohli povysávať prach. Na praktických kolieskach je aj iný druh nábytku. 

Komoda na kolieskach - navigácia v článku

Stolička na kolieskach je praktická

Voľakedy bola na kolieskach iba kancelárska stolička. Aký nábytok je dnes ešte pohyblivý? Polica na kolieskach, konferenčný stolík na kolieskach a komoda na kolieskach, regál či servírovací stolík. O tieto druhy nábytku je na trhu čoraz väčší záujem.

Voziť sa dá aj ťažký betónový konferenčný stolík. Dizajnéri nasadili kolieska aj lavici s úložnými priestormi, ktorá je vhodná do predsiene. Kým to všetko sú menšie a nižšie kúsky nábytku, prekvapením je vysoká dvojdverová skriňa na kolieskach, ktorá má napriek tomu dobrú stabilitu.

Komoda na kolieskach aj iný nábytok sa hýbe

Prečo je dobré, aby sa kúsky nábytku hýbali? „Sú vhodné do domácností, kde radi upratujú a kde majú radi zmenu. Nábytok na kolieskach sa ľahšie presúva, a tak sa prispôsobuje nárokom majiteľa,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová. Oceníte ho pri maľovaní a údržbe bytu.  Okrem toho vyhovuje aj v kancelárskych priestoroch.

Čítajte aj: Kancelárske kreslá na pracovné pohodlie

Všetko na kolieskach

Nábytok na kolieskach ľahko presuniete

Nábytok na kolieskach ľahko presuniete

Toto je dizajnový kúsok

Toto je dizajnový kúsok


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.