Pufy milujeme – slúžia na odkladanie, sedenie i maznanie

Pufy sú šikovným a dizajnovým pomocníkom v domácnosti

Jana Beňová Téma 3. októbra 2021 0

Pufy milujú dospelí i deti. Dá sa s nimi hrať, maznať, kotúľať. Dá sa na nich chvíľu sedieť. Dá sa na ne položiť kniha alebo šálka kávy. Pufom hovoria dekoračné vankúše.

Môžete si nimi podložiť hlavu, keď ležíte s deťmi na zemi a hráte sa. Pre deti sú kusom bezpečného nábytku. Nezaberú veľa miesta, ľahko sa presúvajú a dobre slúžia. Len ktorý puf si vybrať?

Pufy - navigácia v článku

Pufy sú šikovným a dizajnovým pomocníkom v domácnosti

Klasické pufy sú štrikované z bavlnenej priadze. Na trhu sú aj hladké a okrúhle, na ktoré si sadnete, ale predmet neudržia. Sú v tvaroch kociek, gúľ, placiek rozličných veľkostí. Pufy sa čistia len mokrou handričkou.

Pufy sú praktické

„Puf môžete použiť aj v predsieni, keď máte málo miesta a nevojde sa tam lavica. Pri obúvaní ho určite oceníte. Je zaujímavým doplnkom do detských izieb, ktoré farebnými pufmi ožijú. Pohodovú atmosféru dodáva aj obývačke. Tam ho domáci využívajú na vyloženie unavených nôh, keď čítajú knihu na ušiaku. Ženy ich dokonca využívajú ako pomôcku pri cvičení. Malé pufy kupujú ľudia aj psíkom,“ vymenúva využitie architektka Katarína Olexová.

V malých priestoroch sú pufy preto, aby nahradili veľký kus nábytku a vo veľkých priestoroch preto, aby vizuálne vyplnili priestor.

Čítajte aj: Sedacie vaky – niekoľko tipov na pohodlné sedenie

Viac pekných pufov

Nenápadne nápadný

Nenápadne nápadný


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.