Sedacie vaky – niekoľko tipov na pohodlné sedenie

Sedacie vaky sú aj peknou dekoráciou domácnosti foto: pinterest

Jana Beňová Téma 1. septembra 2020 0

Sedacie vaky by mali byť v každej domácnosti. Aspoň jeden. Viete prečo? Aby vaše telo, najmä chrbtica, menila polohu. Ak celý deň sedíte iba na stoličke pri počítači, chrbtica trpí.  Preto majú špičkoví zamestnávatelia v práci kútiky so sedacími vakmi. Môžete ich vidieť povedzme na fotkách z prostredia Google. 

Sedacie vaky - navigácia v článku

Sedacie vaky sú aj peknou dekoráciou domácnosti foto: pinterest

Progresívni zamestnávatelia vedia, že ak sa zamestnanec cíti dobre, podáva vyššie výkony. A to isté platí pre vás doma. Máte načerpať novú energiu a oddýchnuť si. Sedacie vaky vám v tom pomôžu.

Majú čoraz sofistikovanejšie  tvary.  Niektoré ako sedačky, iné ako batohy, vankúše alebo kocky. Sú naplnené polystyrénovými guličkami, ktoré sa prispôsobia chrbtici. Dnes  už vaky nie sú iba pre deti, ale aj pre dospelých.

Sedacie vaky – užitočný doplnok

Sú užitočným a trendovým doplnkom domácnosti.  Navyše sa ľahko skladujú,  udržiavajú a premiestňujú. Vážia 4 až 6 kilogramov, ak je v byte málo miesta, dajú sa dať na skriňu, do skrine alebo aj na stenu.  Stačí ich umyť vlhkou handričkou. Ak na ne niečo vylejete, nič sa nedeje, neprepúšťajú vodu.

Na sedacích vakoch sa dobre zahráte s deťmi. Môžete na vakoch ležať a pritom čítať knihu, počúvať hudbu, pozerať televízor, telefonovať s priateľmi, rozprávať sa v obývačke s vašimi blízkymi. Alebo len tak leňošiť a udržiavať sa v psychickej pohode.

Vaky predstavujú revolučný spôsob v sedení  a oddychovaní.  Vybrali sme pre vás luxusné sedacie vaky, ktoré majú krásne farby a kvalitný dizajn.  Vedzte, že taký malý kus nábytku urobí veľkú dizajnovú zmenu vo vašom bývaní.

Náš tip

Ak máte menší byt, zvoľte si aj dva vaky. Ľahko sa skladujú,  majú ich radi aj návštevy, najmä tie detské. K farebnému interiéru vyberte jednofarebné.   

Čítajte aj: Puf na sedenie je mäkký vankúš

Viac luxusných sedacích vakov


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.