Rozkladacie kreslo na spanie – lôžko máte po ruke

Rozkladacie kreslo na spanie

Jana Beňová Téma 19. júla 2021 0

Rozkladacie kreslo na spanie vás veľmi prekvapí. Nepovedali by ste, že z neho môže byť až také pohodlné lôžko. Samotné kreslo nezaberie veľa miesta. Je pohodlné aj na sedenie. Rovnako prekvapivé sú aj pufy, ktoré sa tiež dajú rozložiť na posteľ.

Rozkladacie kreslo na spanie - navigácia v článku

Rozkladacie kreslo na spanie

„Rozkladacie kreslo na spanie sa hodí do malých bytov. Najmä tých, ktoré nemajú samostatnú hosťovskú izbu. Návšteva sa na rozkladacom kresle pohodlne vyspí. Sú vhodné do malých bytov, kde záleží na využití každého centimetra. Sú to byty, ktoré majú  iba jednu izbu.  Napríklad v Bratislave sme našli raritný byt s rozmerom 18 m2.

Kreslo sa hodí aj v čase choroby, keď potrebujete izolovať maróda zo spoločnej spálne alebo detskej izby,“ hovorí architektka Katarína Olexová.

Variabilný nábytok, teda nábytok, ktorý má viac funkcií, je vyhľadávaný.  Je praktický a zapadá do minimalistického a ekologického konceptu. Povedzme sivý puf na obrázku dolu má až 3 funkcie – slúži na sedenie, spanie i na odkladanie vecí.

Rozkladacie kreslo na spanie  môže byť

  • v obývacej izbe a v kuchyni – pre návštevy
  • v detskej izbe – pre kamarátov dieťaťa
  • na chalupe, ktorú nechcete zapratať nábytkom
  • v predsieni – ak je dostatočne priestranná

Čítajte aj: Skladacie postele ľahko premeníte na kreslo či puf na lôžko

Viac rozkladacích kresiel

Lacnejšie rozkladacie kreslá

Ružové kreslo a vedľa neho je roztiahnuté kreslo na lôžko

Dve v jednom

Sivý puf, z ktorého je lôžko

Viacúčelový puf

Maslové kreslo sa roztiahne na posteľ

Na sedenie i na spanie

Náš favorit

Naším favoritom je  Sivé rozkladacie kreslo Innovation Cubed. Štýlové a veľmi pohodlné kreslo s odolným poťahom. Sála z neho elegancia a pohodlie.


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.