Skrinky na topánky upracú vašu predsieň

Skrinky na topánky upracú vašu predsieň

Jana Beňová Téma 16. júla 2021 0

Máte v predsieni rozhodené topánky? Každý vám do nich zakopáva a usadil sa vám na nich prach? Riešením sú skrinky na topánky. Vyberte si policové alebo vyklápacie. Tam budú vaše topánky v bezpečí, ochránite ich pred poškodením. A aj predsieň bude vyzerať oveľa lepšie.

Skrinky na topánky - navigácia v článku

Skrinky na topánky upracú vašu predsieň

„Každú predsieň robí skrinka na topánky, lavica na obúvanie, vešiak a dekorácie. Topánky by mali mať svoje miesto. Rozhodnite sa, či v predsieni chcete mať uložené všetky topánky, alebo iba sezónne,“ povedala architektka Katarína Olexová.

Podľa toho si zvoľte veľkosť skrinky. Ak si vyberiete iba najmenšiu na štvoro párov topánok, musíte vyriešiť miesto pre mimosezónnu obuv. Majú ho vyčlenené niektoré šatníky.

Skrinky na topánky môžu byť štýlové

Skrinky na obuv môžu byť pekným dizajnovým nábytkom, ktorý oživí predsieň. Nad ňu zaveste maľovaný obraz, na ňu položte vázu s čerstvými kvetmi. Výsledok vás poteší.

Čítajte aj: Rozkladacie pohovky na spanie -slúžia vo dne v noci

Viac skriniek na topánky

Lacnejšie skrinky na topánky

Zatvoríte ich do skrinky, aby neboli na očiach

Zatvoríte ich do skrinky, aby neboli na očiach

💡 TIP na produkt - Skrinka na topánky z dubového dreva Gazzda
Skrinka na topánky z dubového dreva Gazzda Ena | Bonami

Spojenie kvalitného dreva a precízneho spracovania. Výrobca si dal záležať na detailoch. Skrinka je parádna, má pomalé zatváranie a stojí na subtílnych nohách.

 


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.