Biely regál je lacný a šik, sadne do kúta i k rovnej stene

Biely regál na drobnosti foto: pixabay

Jana Beňová Téma 29. augusta 2021 0

Biely regál pôsobí čisto a zväčšuje miestnosť. Našli sme pre vás lacnejšie kúsky, ktoré vám padnú aj do špecifického priestoru. Najmä do rohu, ktorý chcete vyplniť.

Biely regál - navigácia v článku

Biely regál na drobnosti foto: pixabay

Predstavujeme vám praktické regály do izby i do kuchyne. Odkladací priestor sa zíde. Neutrálna farebná kombinácia bielej a prírodnej farby dreva sa hodí do všetkých priestorov. Tieto farby reprezentuje kombinácie MDF dosky a bambusu.

Nábytok sa hodí do detskej izby na školské potreby, aj do kuchyne na ovocie a napokon aj do domácej kancelárie na dokumenty. Bočné strany políc sú vyvýšené ako na tácke.

Biely regál ponesie knihy, rámčeky i vázy

Ďalší biely policový regál je určený do rohu miestnosti a ako knižnica ku stene. Prázdne rohy pôsobia pochmúrne. Ak ich vyplníte policou, a položíte na ňu zarámované fotky z dovolenky alebo vázu, spríjemnia priestor.

Čítajte aj: Konferenčný stolík biely – nenápadne nápadný dizajn

Viac regálov a políc

Izba s bielym nábytkom pôsobí dobre foto: pixabay

Izba s bielym nábytkom pôsobí dobre
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.