Sušiaky na bielizeň poskytujú 20 metrov šnúry

Sušiaky na bielizeň foto: pixabay

Jana Beňová Téma 23. októbra 2021 0

Hľadáte také sušiaky na bielizeň, ktoré by pri sušení zabrali čo najmenej miesta? Alebo také, ktoré vysušia čo najviac bielizne? Vybrali sme pre vás kúsky, ktoré spĺňajú obe požiadavky.

Sušiaky na bielizeň - navigácia v článku

Sušiaky na bielizeň foto: pixabay

Každý sušiak sa dá zložiť a zavesiť na háčik na stene, odložiť za skriňu alebo priamo do skrine. Ale v čase sušenia bielizne vám môže v malom byte prekážať. V takom prípade si pozrite iba 10 centimetrov široký sušiak  s jedným, alebo s troma poschodiami. Zaujímavé sú preto, že v priestore využívajú výšku, či v izbe, na balkóne alebo aj v sprchovom kúte.

Sušiaky na bielizeň poskytujú metre miesta

Klasické sušiaky na bielizeň, ktoré sa pri sušení rozpínajú do šírky, poskytnú 15 až 20 metrov šnúry. Niektoré návody hovoria, že sa na sušiak zmestí bielizeň z jedného alebo aj z dvoch praní.

Aj plocha klasických sušiakov sa dá zmenšovať sklopením bočníc. Bielizeň sa na nich suší na balkónoch, v kúpeľni či sušiarni. V malých bytoch sa využívajú aj vešiaky na balkón a radiátor.

Niekde sa klasickým sušiakom úplne vyhývajú. „Bielizeň sušia na skriňových vešiakoch zavesených na tyči – buď nad vaňou, v predsieni, alebo hoci kde nad dverami,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Čítajte aj: Žehliace dosky na pohodlné žehlenie

Viac sušiakov na bielizeň

Sušiak poskytne 15 až 20 metrov šnúry foto: pixabay

Sušiak poskytne 15 až 20 metrov šnúry
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.