Žehliace dosky na pohodlné žehlenie

Žehliace dosky foto: pixabay

Jana Beňová Téma 5. septembra 2021 0

Žehliace dosky patria k základnému vybaveniu domácnosti. Pribúdajú aj nekrčivé košele typu non iron, ktoré netreba žehliť, no žehleniu sa asi nevhyneme úplne. Aj žehliace dosky sa modernizujú.

Žehliace dosky - navigácia v článku

Žehliace dosky foto: pixabay

Majú variabilný odkladač na parnú žehličku. Na nových modeloch je pod žehliacou doskou polička na odloženie ožehlenej bielizne. Žehliaca doska sa dá nastaviť až do metrovej výšky. Na žehlenie rukávov je pomocníkom rukávnik, ktorý je i súčasťou balenia niektorých dosiek.

Na trh prišli žehliace dosky zo špeciálnych syntetických materiálov. Para a teplo sa od nich odráža, čím je žehlenie efektívnejšie a účinnejšie. Akoby ste na nich bielizeň žehlili zvrchu i zospodu súčasne.

 Žehliace dosky majú

  • stabilnú galvanizovanú konštrukciu
  • nastaviteľnú výšku od 66 cm
  • zásuvka pre prívodný kábel na konštrukcii dosky

Čítajte aj: Kôš na prádlo – s týmto košom triedia aj muži

Viac žehliacich dosiek

Ďalšie žehliace dosky


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.