Termofľaša a termovak – vyzbrojte sa na zimu

Termofľaše na zimu foto: pixabay

Jana Beňová Téma 15. októbra 2021 0

Pripravte sa na sychravé počasie. Termofľaša je vynikajúci, efektívny a jednoduchý spôsob, ako sa zahriať v zime. Alebo máte radšej termovak Mazel?  

Termofľaša - navigácia v článku

Termofľaše na zimu foto: pixabay

Termofor pomáha od bolesti chrbta, jeho bedrovej časti, krku a krčnej časti. Chvália si, že ustúpi aj bolesť obličiek, svalov a kĺbov. Urobí dobrú službu aj pri prechladnutí, prehrievaní studenej postele a regulácii telesného tepla. Bábätkám ho dávajú pri bolestiach brucha.

Fľaša udrží teplo do 40 až 50 stupňov Celzia. Je oblečená do obalu z príjemného pleteného materiálu, ktorý má svieži a dizajnový vzor rôznych farieb. Môžete sa ňou nielen zohriať, ale aj schladiť. Stačí, ak do nej namiesto teplej vody nalejete studenú.

Termofľaša a termovak – pomocníci na zimu

Veľmi podobný je termovak Mazel, ktorý uvoľní svalové napätie, kŕče, bolesti svalov a kĺbov. Prehreje aj nachladnuté dutiny, studené nohy, podporí krvný obeh a navyše jeho príjemné teplo vás aj zbaví stresu. Používajú ho aj proti  bolesti zubov.

V zime dobre poslúžia termoponožky a termorukavice, do ktorých votkali hliníkové vlákna. Hliník preto, že dobre drží teplo a odráža ho späť.

Čítajte aj: Špaldový vankúš ohreje suchým teplom vašu chrbticu

Zima jablká prekvapila foto: pixabay

Zima jablká prekvapila
foto: pixabay

Na zimu sa treba dobre pripraviť foto: pixabay

Na zimu sa treba dobre pripraviť
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.