Záhradnícke náradie do záhrady a ekozáhrady, aj pre ženy

Záhradnícke náradie aj pre ženy foto: adobestock

Jana Beňová Téma 1. októbra 2021 0

Záhradnícke náradie náradie Fiskars poteší každého záhradníka. Je to sofistikované a prepracované náradie, ktoré môžu s ľahkosťou používať aj ženy. Ponúka výber ľahkých nástrojov na pestovanie, kultivovanie či hrabanie. A vám, ktorí milujete úpravu záhrady, skutočne dobre poslúži.

Záhradnícke náradie - navigácia v článku

Záhradnícke náradie aj pre ženy

Fiskars ponúka hrable, motyky, kultivátory. Použijete ich  na odstraňovanie burín, premiestňovanie pôdy, vytváranie úzkych brázd na výsadbu semien a cibuľovín a aj na zber okopanín.

„Hodí sa aj na obrábanie ekozáhradiek,“ pripomína architektka Katarína Olexová, ktorá naň dostala odporúčanie na kurze o permakultúre.

Záhradnícke náradie pre ženy

Ženy majú rad ľahkého náradia Light. Povedzme rýľ má špicatú ostrú čepeľ, ktorá ľahko preniká do pôdy. Navyše  v bielej farbe vyzerá aj štýlovo. Držadlo v tvare D je veľmi komfortné. Náradie je vyzbrojené hliníkovou násadou a špeciálnym poťahom, ktorý uľahčuje jeho držanie a chráni ruky pred chladom.

Čítajte aj: Záhradné kvetináče – vaša terasa rozkvitne

Ďalšie záhradnícke náradie

Ručné náradie do záhrady

Náradie hravo využijete aj v ekozáhrade foto: pixabay

Náradie hravo využijete aj v ekozáhrade
foto: pixabay

O záhradu sa treba starať foto: pixabay

O záhradu sa treba starať
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.