Biela šatníková skriňa je moderná a vylepšená klasika

Biela šatníková skriňa je praktická i dizajnová

Jana Beňová Téma 19. septembra 2021 0

Biela šatníková skriňa v interiéri nič nepokazí. Naopak, dodá mu noblesu, ktorá je nadčasová. Veľmi pekné sú skrine skombinované s drevom alebo materiálom, ktorý sa na drevo ponáša.

Biela šatníková skriňa - navigácia v článku

Biela šatníková skriňa je praktická i dizajnová

Subtílna skriňa značky Gazzda stojí na elegantných nohách. Jej skrine majú výšku 170 až 200 centimetrov. Dovolí vám udržať poriadok zospodu i zvrchu.

Dizajnom značka šliape na päty ďalším silným značkám. Zožala aj niekoľko dizajnérskych cien. Na konštrukciu skríň využíva silné dubové drevo a dvere sú z drevotriesky. Má elegantne zaoblené rohy, čím predchádza úrazu. Tieto šatníkové skrine sa dajú využiť aj na kancelárske šanóny v domácom alebo verejnom office.

Biela šatníková skriňa pôsobí čisto

V malých bytoch treba využiť skrine, ktoré maximálne zaplnia výšku. Vtedy si zvoľte šatník bez nožičiek a čo najvyšší. Hore vždy uskladníte neaktuálne sezónne oblečenie, ktoré pred každou sezónou presťahujete na nižšie pozície.

Biela skriňa sa ľahko kombinuje s inými farbami, farebne sa nezunuje, je nadčasová. V dizajne pôsobí čisto. 

Čítajte aj: Čalúnené postele 160×200 ponúkajú pohodlné čelo

Viac šatníkových skríň

Lacnejšie biele šatníkové skrine

 

Keď chýba skriňa foto: unsplash

Keď chýba skriňa
foto: unsplash


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.