Komody pod TV vnesú do obývačky štýl

Komody pod TV môžu byť solitérom

Jana Beňová Téma 29. augusta 2021 0

Komody pod TV sa používajú možno viac ako stolíky, ktoré sú priamo pod televízor určené. Samé o sebe sú niekedy aj zaujímavé solitéry, ktoré majú štýl. Dá sa na ne položiť televízor a navyše majú aj priestor na uskladnenie vecí. Vybrali sme pre vás sofistikované komody väčšinou z masívu.

Komody pod TV - navigácia v článku

Komody pod TV môžu byť solitérom

Výber komody pod TV si pochválili mnohé domácnosti. Najmä tie, čo sa po čase rozhodli pod vplyvom osobného rozvoja darovať svoj televízor iným a existovať bez neho.

„Rodiny sa potom venujú sebe, rozhovorom navzájom, spoločenským hrám, čítaniu kníh alebo prechádzkam v prírode. Aspoň ja viem o niekoľkých domácnostiach bez televízora v mojom okolí.

Televízny prijímač z obývačky vyhodili, no zaujímavá dizajnová komoda ostala. Vystavujú na nej kvetináče, sošky, fotky v rámčeku a iné ozdoby. Ostala na pôvodnom mieste, iba sa stala akousi pomyselnou galériou,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová. Nie je si istá, či by rovnako obstál aj prázdny televízny stolík bez televízora.

Komody pod TV majú útroby vhodné na doklady i fotky

Na televízor si vyberte nízku komodu. Buď zásuvkovú, dvierkovú, šuflíkovú, alebo s otvoreným odkladacím priestorom. Nájdete v nej miesto na uskladnenie  rôznych predmetov ako dokladov, dokumentov, rodinných fotografií  či spoločenských hier.

Ak chcete, môžete si do nej odložiť aj bielizeň. Na odkladanie bielizne bola totiž komoda určená v čase svojho vzniku, čo bolo v 18. storočí vo Francúzsku.

Luxusné komody, ktoré sme vybrali pre vás, sú z masívu: orecha, manga, sezamu, dubu, akácie či palisandra. Veľmi vyhľadávané sú komody navrhnuté ako repliky starožitného nábytku. Lacnejšou variantou sú komody z laminátu v rôznych farbách, alebo s imitáciou dreva.

Čítajte aj: Konzolové stolíky – vaše miesto pre vázy, lampy či rámčeky

Viac luxusných komôd

TV stolíky za nižšiu cenu

Komoda z palisandrového dreva - krásny kúsok

Komoda z palisandrového dreva – krásny kúsok


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.