Japonská posteľ – ľahnite si na ručne vyrobené futóny

Japonská posteľ je nenápadne nápadná

Jana Beňová Téma 22. apríla 2021 0

Japonská posteľ je jednoduchá a minimalistická. Pozrite si netradičné postele, ktoré sú kombináciou škandinávskeho štýlu a japonskej inšpirácie. Ich základom sú ručne vyrábané matrace – futóny, ktoré šetria váš priestor. 

Japonská posteľ - navigácia v článku

Japonská posteľ je nenápadne nápadná

Dánska spoločnosť Karup, ktorá vznikla v roku 1972, si dala za cieľ  čo najlepšie využiť priestor v domácnosti. Na trh dodáva produkty, ktoré sú dizajnovo jednoduché, výrazné a kvalitné. Výrobky tejto severskej spoločnosti  v noci slúžia ako postele, vo dne ako sedačky.

Získate nábytok do malých, ale  nekonvenčných bytov. Priestorovo úsporný koncept postele najviac vyhľadávajú do prvého domu, pre dospievajúce deti, do hosťovskej izby alebo rekreačného domu.

Japonská posteľ zo severu je z borovice

Borovica na posteľ rastie v škandinávskych lesoch. Masívny borovicový nábytok je odolný, voňavý a krásny. Borovica rastie rýchlo a je lacným drevom pri výrobe nábytku. Lakované postele sú v prírodnej, bielej, čerešňovej alebo tmavej farby.

Čítajte aj: Rozkladacie pohovky na spanie – slúžia vo dne i v noci

Viac postelí Karup

Inšpirácia z Japonska foto: pixabay

Inšpirácia z Japonska
foto: pixabay

💡 TIP na produkt - Dvojlôžková posteľ Karup Design, 160 × 200 cm
Dvojlôžková posteľ z borovicového dreva s matracom Karup Design Elan Comfort Mat Natural/Natural, 160 × 200 cm

Minimalistická posteľ, ktorá vonia po borovici. Matrac má 8-centimetrov hrubé jadro, ktoré je obalené hrubou vrstvou bavlnených vlákien.  Má bavlnený poťah.


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.