Šatníkové skrine s posuvnými dverami – poriadok s oblečením

Šatníkové skrine s posuvnými dverami

Jana Beňová Téma 19. augusta 2021 0

Šatníkové skrine s posuvnými dverami si zvoľte vtedy, keď chcete mať oblečenie sústredné na jednom mieste bytu. Vysoké skrine sadnú zvlášť do malého bytu. Najvyššie police využijete na odkladanie sezónnych vecí. Neuberáte si tak z ďalšej rozlohy bytu. Výhodou sú aj zasúvacie dvere, ktoré vám nezasahujú do obytného priestoru.

Šatníkové skrine s posuvnými dverami - navigácia v článku

Šatníkové skrine s posuvnými dverami

Skrine z kvalitnej laminovanej drevotriesky majú výšku 200, 215, 218, 225 centimetrov. Pred kúpou si premerajte výšku stropu. Kupujte skriňu o 20 centimetrov nižšiu ako je strop.

To preto, že prechod steny so stropom je v starých bytoch zväčša okrúhly. Aby vám skriňa vošla, museli by ste ju posunúť dopredu od steny. Vpredu by zaberala miesto a vzadu by vám zíval nevyužitý priestor.

Šatníkové skrine s posuvnými dverami so zrkadlom

„Skriňu môžete umiestniť do spálne alebo na chodbu. Ak si ju zvolíte so zrkadlom, nemusíte už do bytu kupovať iné veľké zrkadlo. Oceníte to v malom byte, alebo ak chcete pri zariaďovaní ušetriť,“ povedala architektka Katarína Olexová.

Skrine majú kombinované úložné priestory na vešiaky  a police.  Zloženie regálov si dopredu nakreslite. Ak výrobca niečo neponúka, viete si to ľahko dokúpiť. S vysokou skriňou si kúpte aj malé schodíky, aby ste sa dostali k horným policiam, alebo s prachovkou na vrch skrine.

Čítajte aj: Manželské postele 180×200 – váš priestor na sny

Viac šatníkových skríň


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.