Fotorámiky na stenu rozprávajú váš príbeh

Fotorámiky na stenu - zarámujte si krásne chvíle foto: pixabay

Jana Beňová Téma 27. júla 2021 0

Chcete si zachovať zvečnené spomienky? Potrebujete na to fotorámiky na stenu. Vybrali sme vám niekoľko krásnych kúskov, romantických aj moderných.

Fotorámiky na stenu - navigácia v článku

Fotorámiky na stenu - zarámujte si krásne chvíle foto: pixabay

Do rámikov patria osobné fotografie z dovolenky alebo osláv, fotky detí pri významných míľnikoch ako je povedzme prvý samostatný krôčik. Niektorí do nich dávajú aj fotografie predkov. Roztomilé dokorácie obohacujú váš domov. Dodajú vám radosť, optimizmus a sprevádzajú vás každým dňom. Zarámujte si chvíle, na ktoré máte milé spomienky.

„Rámčeky, ktoré som vybrala, sú neutrálnych farbách a hodia sa do celého bytu. Spojené rámčeky do jedného celku nahradia obraz. Fotky, ktoré do nich zarámujete, tvoria váš osobný alebo rodinný príbeh. Môžete ich z času na čas meniť a omladzovať,“ hovorí dizajnérka Katarína Olexová.

Fotorámiky na stenu aj do kuchyne

Osobné fotografie sú fajn do spálne, obývačky i do predsiene. Do kuchyne si môžete zarámovať ukážky vašej gastronómie. Tortu, ktorá sa vám zvlášť podarila na narodeniny alebo ragú zo slávnostného menu rodinnej oslavy.

Čítajte aj: Obrazy na stenu – ozdobte si byt výjavmi na plátne 

Ďalšie fotorámiky

Takto vyzerá plán nášho fotopríbehu foto: pixabay

Takto vyzerá plán nášho fotopríbehu
foto: pixabay

Okienko a rámik - to je podoba foto: pixabay

Okienko a rámik – to je podoba
foto: pixabay

Viac dizajnových fotorámikov a doplnkov


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.